داستان ما

دوراگيفت حاصل ايده و تلاش مشترك جمعى از فارغ التحصيلان رشته هاى طراحى ، بازاريابى و مديريت بوده و در سال ١٣٩٥ آغاز به كار نموده است، اين گروه در كنار هم تصميم گرفتند كسب و كار جديدى را ايجاد كنند كه هدف و رسالت اصلى آن عمق بخشیدن به روابط انسانی از طریق ترويج فرهنگ هديه دادن و توجه به بسته بندى و شكل هديه دادن است.

مجموعه دورا در طول سال هاى فعاليت خود كوشيده است بهترين محصولات را به مشتريان خود ارائه دهد و سرويس‌دهى و خدمات شايسته‌اى را با محصولات خود همراه سازد.

لوكس بودن محصولات دورا که نتیجه توجه به جزئیات است منجر به شكل گيرى جايگاهى متمايز براى اين مجموعه شده است و تيم دورا همواره در صدد تثبيت و تقويت این جايگاه بوده اند.

پلت فرم اصلى ارتباط با مشترى و فروش دوراگيفت اينترنت و شبكه هاى اجتماعى نظير اينستاگرام، واتس‌اپ و تلگرام مى باشد و در برخى زمان‌هاى خاص ايونت‌هاى حضورى نيز برگزار خواهد شد.

پکیج‌های هدیه دوراگیفت دغدغه شما عزیزان را برای انتخاب هدیه‌ای خاص و متفاوت کاهش می‌دهد و به شما این اطمینان را می‌دهد که انتخابی منحصربه‌فرد و بی‌بدیل داشته‌اید.

ما در دوراگیفت در تلاشیم تا با ارائه بهترین محصولات، ماموریتی که برای خود تعریف کرده‌ایم، یعنی عمق بخشیدن به روابط انسانی را به نحوی شایسته به انجام برسانیم، چرا که شما را شایسته بهترین می‌دانیم.

فهرست