هدیه سالگرد ازدواج ، یادبودی برای سال های باهم بودن

هدیه سالگرد ازدواج ، یادبودی برای سال های باهم بودن

سالگرد ازدواج رمانتیک­ ترین روز سال، برای همسران است. یک سال دیگر هم از روزی که سرنوشت‌تان به هم گره خورد، گذشت. سالی پر از شادی و غم، همدلی و همراهی و حتی قهر و آشتی. چه یک سال یا هفتاد سال همراهی، ابراز عشق هنوز هم می­تواند قلب­های شما را مثل روز اول به هم نزدیک نگاه دارد. مهم نیست که شما چند سال است که با هم هستید، سالگرد ازدواج بهانه­ای برای جشن گرفتن و یادآوری عشق برای شماست. هر زوج سبک متفاوتی در ابراز عشق دارد. هدیه سالگرد ازدواج ، جشنی کوچک با یک شام دو نفره یا یک مراسم بزرگ، همه راه­هایی هستند که می­توانید کاری کنید تا همسرتان بداند هنوز هم مهم­ترین فرد زندگی­تان است و با آن عشق خود را به همسرتان ابراز کنید.

راهنمای خرید هدیه سالگرد ازدواج

سالگرد ازدواج رمانتیک­ ترین روز سال، برای همسران است. یک سال دیگر هم از روزی که سرنوشت‌تان به هم گره خورد، گذشت. سالی پر از شادی و غم، همدلی و همراهی و حتی قهر و آشتی. چه یک سال یا هفتاد سال همراهی، ابراز عشق هنوز هم می­تواند قلب­های شما را مثل روز اول به هم نزدیک نگاه دارد. مهم نیست که شما چند سال است که با هم هستید، سالگرد ازدواج بهانه­ای برای جشن گرفتن و یادآوری عشق برای شماست. هر زوج سبک متفاوتی در ابراز عشق دارد. هدیه سالگرد ازدواج ، جشنی کوچک با یک شام دو نفره یا یک مراسم بزرگ، همه راه­هایی هستند که می­توانید کاری کنید تا همسرتان بداند هنوز هم مهم­ترین فرد زندگی­تان است و با آن عشق خود را به همسرتان ابراز کنید.

ایده ­هایی برای یک سالگرد ازدواج به یاد ماندنی

مهم نیست که چند سال گذشته، هر سال قبل از سالگرد دو فکر مهم در ذهن داریم. برای جشن سالگرد ازدواج چه کاری می­توانیم انجام دهیم و انتخاب هدیه برای سالگرد ازدواج.

همه چیز به سلیقه شما دو نفر بستگی دارد. بعضی زوج­ها به خصوص در اولین سالگرد ازدواج دوست دارند مراسم بزرگی برای دوستان و آشنایان برگزار کنند و همراه آنها اوقات خود را بگذرانند. اما سالگرد ازدواج یک اتفاق رمانتیک است و اغلب زوج­ها یک مراسم کوچک با دوستان و آشنایان نزدیک یا یک جشن دونفره را ترجیح می­دهند. درباره کارهایی که می­خواهید انجام دهید هم برنامه ریزی کنید. اگر زندگی شلوغ و پر دغدغه­ای دارید شاید یک شام دونفره رمانتیک در یک مکان آرام از همه بهتر باشد. اگر فکر می­کنید زندگی آرام و یکنواخت شده شاید یک برنامه ریزی هیجان انگیز  و سورپرایز همسر مناسب­تر باشد.

ایده­هایی هست که می­توانید با توجه به سلیقه خود و همسرتان برای خاطره انگیز شدن جشن و هدیه سالگرد ازدواج دونفره پیاده کنید.

۱. مرور مکان ­های خاطره ­انگیز

اولین­ها همیشه خاطره انگیزاند. اولین قرار، اولین شام دونفره یا «اولین دوستت دارم». برای سالگرد ازدواج می­توانید دوباره به آن مکان­ها برگردید تا خاطرات را زنده­تر به یاد بیاورید.

گشت زدن در پارکی که برای اولین بار در آن با هم قدم زدید، ناهار یا شام خوردن در رستوران اولین قرار یا بازدید مجدد از مکان ازدواج خود را از یاد نبرید. به عنوان هدیه برای سالگرد ازدواج یک شام رمانتیک در رستوران اولین قرار رزرو کنید. این یک راه شیرین و دلچسب برای جشن سالگرد همراه با تمام خاطرات به یادماندنی است.

۲. شام رمانتیک خانگی

یک مهمانی دونفره در خانه ترتیب بدهید. شام و دسر و کیک مورد علاقه همسرتان را درست کنید. مطمئن باشید هیچ غذایی به خوشمزگی غذایی که با چاشنی عشق پخته شده است، وجود ندارد. حتی می­توانید دونفره آشپزی کنید و از اوقاتتان بیشتر لذت ببرید. این خاطره­انگیزترین کادو سالگرد ازدواج شما خواهد بود.

۳. کارت تبریک و قدردانی

شگفت انگیز است که یک کارت کوچک اما با معنایی بزرگ می­تواند قلب همسر شما را به این خوبی از آن شما کند. معجزه پیام­های عاشقانه و قدردانی را دست کم نگیرید. اگر پیام کارت هدیه سالگرد ازدواج را خودتان بنویسید زیباتر وخاص­تر هم خواهد بود.

۴. مرور خاطرات

هیچ چیز عاشقانه­ تر از مرور خاطرات در روز سالگرد عروسی شما نیست. به خاطر آوردن پیمانی که باهم بسته­اید و عزیزانی که خاطرات و شادی­هایتان را با آنها در میان گذاشته­اید به شما کمک می­کند تا با جنبه عاشقانه در زندگی مشترک خود بیشتر در ارتباط باشید. دیدن عکس و فیلم­های عروسی را نیز در نظر داشته باشید.

۵. رفتن به آتلیه

در این روز به عنوان کادو برای سالگرد ازدواج برای عکاسی عاشقانه یک وقت آتلیه رزرو کنید. سالگرد شما روزی عالی برای ایجاد خاطرات و عکس­های جدید برای به یاد آوردن روز خاص است.

 ۶. چاپ عکس­ های قدیمی

حتماً شما عکس­های زیبا و با کیفیتی از مراسم ازدواجتان دارید اما مرور عکس­های دونفره که با هم گرفته­اید، کار زیبایی است. سلفی­هایی که در پارک یا رستوران یا سفر گرفته و شاید فراموشش کرده­اید، شما را به حال و هوای آن روزها می­برد. درست کردن یک آلبوم یا کتاب عکس ایده خوبی است. می­توانید آن را به عنوان هدیه برای سالگرد ازدواج به همسرتان بدهید.

۷. کمک در کارهای روزمره

می خواهید به همسرتان نشان دهید که واقعاً چقدر او را دوست دارید؟ یکی دو وظیفه را بر عهده بگیرید که آنها معمولاً هر روز انجام می­دهند. آشپزی یا نگهداری بچه­ها، خرید یا هر کار روزمره تکراری دیگر. همسرتان از تلاش شما برای تبدیل سالگرد شما به یک روز خاص لذت می­برد و از انجام آن قدردانی می­کند. کادو برای سالگرد ازدواج فقط مادی نیست و همدلی شاید بهتر جواب دهد.

۸. سفر یا پیک­نیک دو نفره

یک سفر دو نفره یا حتی یک پیک­نیک زن و شوهری فرصتی به شما می­دهد تا درباره خودتان و علاقه­ها و آرزوها و خاطره­ها بیشتر گفتگو کنید. حتی می­توانید  دوچرخه اجاره کنید یا قرض بگیرید و یک روز را به ماجراجویی و جستجوی مسیرهای زیبا در منطقه خود اختصاص دهید. همراهی و یک فرصت طولانی با هم بودن می­تواند بهترین کادو سالگرد ازدواج باشد.

۹. دلایل عشق

لیستی از تمام خوبی­ها و دلایلی که باعث شده عاشق همسرتان شوید و همچنان عاشقش بمانید تهیه کنید و با یک تزیین زیبا به او هدیه کنید. این کار باعث افزایش اعتماد به نفس و علاقه همسر شما خواهد شد.

۱۰.  از همه مهم ­تر، کادو برای سالگرد ازدواج

هدیه سالگرد ازدواج ریشه در قرون وسطی دارد. در امپراتوری روم، آقایان به همسر خود یک تاج نقره­ای به مناسبت 25 سالگی ازدواج و یک تاج طلایی به هنگام رسیدن به 50 سالگی ازدواج هدیه می­دادند.

پیدا کردن هدیه برای سالگرد ازدواج در سال­های اول نسبتاً ساده است – زیرا هنوز به بسیاری از موارد ضروری زندگی احتیاج دارند – اما در سال­های بعد، فکر کردن در مورد ایده هدیه­ای مناسب و با ارزش که باعث شگفتی و خوشحالی همسرتان شود دشوارتر است .سالگرد ازدواج یک اتفاق رمانتیک است پس هدیه هم هر چه رومانتیک­تر بهتر.

انتخاب یک هدیه مناسب برای سالکرد ازدواج گاهی بسیار مشکل می شود، به ویژه هنگامی که می­خواهید با آن انتخاب، عشق و علاقه­تان را بهترین شکل ابراز کنید. ایده­های منحصربه فرد و جالب در هدیه دادن، حتما عزیزانمان را فوق­العاده خوشحال خواهد کرد. گل، عطر، شکلات یا یک موزیک عاشقانه همه رمانتیک و عاشقانه هستند. اما کدام مناسب­تر است؟

شاید همه آنها. یک هدیه جالب و به یاد ماندنی می­تواند ترکیبی از رایحه­ ها و گل و موزیک و شکلات در یک بسته­بندی یکپارچه باشد. انتخاب یک هدیه جالب خلاقانه، رمانتیک و عاشقانه که هم از دیدن زیبایی­اش، هم از شنیدن ملودی عاشقانه­اش و هم از بوی عطرش لذت ببریم فوق العاده خواهد بود. برای هدیه سالگرد ازدواج این پکیج با ترکیب لذت بصری، شنوایی و بویایی تأثیر ماندگاری بر انسان دارد. این یک هدیه رمانتیک و خاص است که دغدغه های شما برای انتخاب هدیه‌ای زیبا و چشمگیر را از بین خواهد برد.

این بسته شامل یک رز جاودان قرمز با ماندگاری بیش از 3 سال، موزیک ‌باکس با ملودی Love Story و دو عطر ۳۰ میلی‌لیتری است که از بین برترین رایحه‌های دنیاست.

رومنس ‌باکس

رومَنس باکس – RMC01

اگر می­خواهید همسرتان را شیرین کام کنید، یک پیشنهاد دیگر خرید رومنس باکس حاوی ترافل است. پکیج دوم از کالکشن رومنس‌باکس شامل باکس چوب لوکس، یک شاخه رز جاودان، موزیک‌باکس با ملودی Love Story، ترافل دست‌ساز ۴ تایی و یک قلب سرامیکی می‌باشد. در این لینک می­توانید مدل­ها و انواع دیگر هدیه های دورا گیفت را هم ببینید و خرید اینترنتی کادو سالگرد ازدواج برای همسرتان را با رومنس باکس خاطره­انگیز کنید.

پکیج ولنتاین

رومَنس باکس – RMC02

رومانتیک­ تر از هدیه دادن گل رز به کسی که عاشقانه دوستش داریم هم هست؟ پیام گل­ها برای کسی که هدیه می­گیرد یکی است: «دوستت دارم و برای همه سالهایی که با هم گذراندیم قدردانم». گل رز نیازی به معرفی ندارد. رنگ قرمز نماد عشق رمانتیک، زیبایی، احترام و اشتیاق است. اما شاید ندانید که رنگ سفید نشان دهنده پاکی و جوانی است.

بهترین کادو سالگرد ازدواج

هدیه دادن گل به کسی که عاشقش هستیم، نشانه این است که بیان احساسات شما با ارزش­تر از خود هدیه است. این ابراز احساسات شماست که بیش از خود هدیه اهمیت دارد.  یک دسته گل این احساسات را به کادو سالگرد ازدواج شما اضافه می­کند، کاری که هیچ هدیه دیگری قادر به انجام آن نیست. می­توانید یک باکس یا دسته گل رز قرمز با یک معنی عاشقانه سفارش بدهید. مثلا به تعداد سن همسرتان یا سال­هایی که با عشق با هم سپری کرده­اید. در این لینک می­توانید مدل­ها و انواع باکس گل را هم ببینید و خرید اینترنتی کادو سالگرد ازدواج برای همسرتان را با گل­ها خاطره­انگیز کنید.

باکس گل قلب از دورا گیفت

 

خاطره ­­سازی با هدیه­ های خاص

شما حتماً از روز ازدواجتان خاطره­ای به‌یادماندنی دارید. شما این شانس را دارید تا هر سال خاطره به‌یادماندنی جدیدی برای همسرتان خلق کنید. عشق نیاز به رسیدگی همیشگی دارد. وقتی برای همسرمان کادو سالگرد ازدواجی به‌یادماندنی می­خریم به آن معنی است که به خاطر یک سال دیگر زندگی در کنار هم ارزش زیادی قائلیم. فلسفه خرید کادو برای سالگرد ازدواج همین است. فراموش نکنید سالگرد ازدواج مخصوص شما و همسرتان است پس علایق و خواسته­های  شما و همسرتان باید اولویت­ شما باشد. به سلیقه ­ها و خواسته­های همسرتان دقت کنید و بدانید خاطرات این روز تا ابد در ذهن شریک زندگی­تان جاودانه خواهد ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد

فهرست