کادو ولنتاین _ کادو ولن _ كادوي ولنتاين _ هدیه روز ولنتاین _ دوراگیفت

بهترین کادو برای ولنتاین

روز ولنتاین یکی از روز های بسیار مهم برای زوج ‌ها می ‌باشد که در آن به یکدیگر ابراز عشق می ‌کنند و به عنوان یکی از رسوم قدیمی در این روز هدایایی را به هم می ‌دهند. این روز، سابقه ‌ای تاریخی دارد و افسانه ‌ای مشهور هم در ورای روز عشاق وجود دارد. در ادامه این مطلب از سایت دورا گیفت بیشتر با این روز خاص آشنا خواهیم شد.

بهترین کادو برای ولنتاین

روز ولنتاین

باز هم رمانتیک ترین روز سال. روزی که عشاق با تمام قلب و احساسشان به کسی که با تمام وجود دوستش دارند، ابراز علاقه می کنند. ولنتاین تبدیل به روزی برای تجدید عهد با کسی که عاشقانه دوستش داریم، شده است. از گفتن جمله « دوستت دارم» تا کارت تبریکی با یک جمله عاشقانه و یا حتی ارسال پیامی از راه دور و یا خرید هدیه ولنتاین همه و همه تنها با این هدف است که به او ثابت کنیم عاشقش هستیم.

روز ولنتاین یکی از روز های بسیار مهم برای زوج ‌ها می ‌باشد که در آن به یکدیگر ابراز عشق می ‌کنند و به عنوان یکی از رسوم قدیمی در این روز هدایایی را به هم می ‌دهند. این روز، سابقه ‌ای تاریخی دارد و افسانه ‌ای مشهور هم در ورای روز عشاق وجود دارد. در ادامه این مطلب از سایت دورا گیفت بیشتر با این روز خاص آشنا خواهیم شد.

روز ولنتاین از رم باستان تا ایران خودمان

طبق افسانه مشهور روز ولنتاین، امپراتور رم معتقد بود که مردهای جنگجویی مجرد، به دلیل عدم وابستگی به همسر و فرزندان خود، عملکرد بهتری در جنگ دارند و به همین دلیل، ازدواج را برای سربازان ممنوع کرد. در همان زمان، کشیشی به نام والنتین به صورت مخفیانه پسران جنگجو را به عقد دختران محبوبش در می ‌آورد. پس از این که امپراتور رم از این موضوع آگاه شد، والنتین را دستگیر کرد و او را در روز 14 فوریه اعدام کرد. از آن روز به بعد و به احترام این کشیش، سالروز مرگ او را ولنتاین می ‌نامند.

در سال ‌های اخیر این سنت قدیمی اروپای باستان، در ایران نیز بسیار پر طرفدار شده است و زوج‌های ایرانی نیز برای نشان دادن عشق و علاقه خود در این روز به یکدیگر کادو می‌دهند. روز ولنتاین در ایران مصادف با 26 بهمن است؛ البته خیلی از زوج ‌ها از چند ماه قبل به فکر تهیه کادو و ساختن یک روز رویایی برای عشق خود هستند.

رسوم ولنتاین در دنیا، رسومی کمابیش مشترک

در خیلی از کشور های اروپایی و آمریکایی، زوج‌ ها در این روز هدایایی مانند شکلات، کارت تبریک، گل و انواع کادو ها را به یکدیگر هدیه می ‌دهند. امروزه این فرهنگ، در بسیار از کشور های جهان نیز به عنوان یک رسم جهانی جا افتاده است و در اغلب کشور ها مراسم ولنتاین برگزار می‌ شود.

در سال ‌های اخیر این سنت قدیمی اروپای باستان، در ایران نیز بسیار پر طرفدار شده است و زوج‌ های ایرانی نیز برای نشان دادن عشق و علاقه خود در این روز به یکدیگر کادو می ‌دهند. روز ولنتاین در ایران مصادف با 26 بهمن است؛ البته خیلی از زوج ‌ها از چند ماه قبل به فکر تهیه کادو و ساختن یک روز رویایی برای عشق خود هستند.

برای روز عشاق، خرید دسته گل رز، خرس عروسکی و جعبه‌ ای از شکلات‌ های خوشمزه یکی از الزامات و در واقع سمبل این روز می ‌باشد. در خیلی از این کشور ها، دختر ها برای نشان دادن عشق و علاقه بیشتر، خودشان این شکلات‌ ها را درست می‌ کنند و با استفاده از تزئینات بسیار زیبا به طرف مقابل کادو می ‌دهند. اغلب زوج‌ ها در این روز با هم هستند و تمام روز یا بخشی از آن را با یکدیگر سپری می‌ کنند و یک وعده غذا را در کنار همدیگر صرف می ‌کنند.

شما هم بهتر است در این روز، علاوه بر خریدن کادوی مناسب، کارهای دیگری نیز انجام دهید تا بتوانید روزی خاطره ‌انگیز را برای یکدیگر بسازید. هزاران ایده جذاب برای روز ولنتاین وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید روزی متفاوت بسازید.

ایده هایی برای ولنتاین 2021

برنامه ریزی برای ولنتاین امسال با سال های پیش اندکی تفاوت دارد. سال های گذشته در روز ولنتاین کافه ها و رستوران ها پر از زوج های عاشقی بود که جشن دونفره شان را در این مکان ها عمومی برپا کرده بودند. امسال اما با ادامه شرایط قرنطینه شاید کمتر زوجی امکان این کار را داشته باشد. اما می توان با ایده هایی رمانتیک این چالش را به فرصتی برای خلوت عاشقانه تبدیل کرد:

 • ولنتاین را به یک روز بدون تکنولوژی تبدیل کنید. همراه با عشقتان گوشی و دنیای مجازی را کنار بگذارید و از فرصت کنار هم بودن بدون مزاحمت لذت ببرید.
 • در کنارهم آشپزی کنید. با این که زیاد رمانتیک به نظر نمی رسد، این ایده یک سورپرایز جالب و به خصوص بهترین کادو ولنتاین برای دختر مورد علاقه تان خواهد بود.
 • تجدید خاطرات روزهای اول آشنایی برای هردو شما بسیار رمانتیک خواهد بود. دوباره به اولین جایی که با هم قرار گذاشتید، سربزنید. در همان جا قدم بزنید و عکس های دو نفره تان را مرور کنید.
 • با هدیه ولنتاین به محل کار عشقتان بروید و او را سورپرایز کنید. باور کنید که این هدیه هرگز از یاد عشقتان نخواهد رفت.
 • آلارم گوشی یا زنگ تلفن همراه عشقتان را با صدای ضبط شده خوتان که یک جمله عاشقانه می خوانید، عوض کنید.
 • یک لیست از آهنگ های عاشقانه مورد علاقه هردویتان درست کنید و موقع جشن دونفره تان در ماشین یا در منزل گوش دهید.
 • درست است که امسال نمی توانید با هم به سینما یا کنسرت بروید اما می توانید از دیدن فیلم های عاشقانه و رمانتیک در منزل لذت ببرید.
 • لیستی از خوبی ها و دلایلی که عاشق دوست یا همسرتان هستید بنویسید و به او هدیه کنید. این کار باعث افزایش اعتماد به نفس و علاقه عشقتان به شما خواهد شد.
 • ایده کوپن آرزوها را اجرا کنید. لیستی از خواسته های کوچک عشقتان تهیه کنید و هر کدام را روی یک تکه کاغذ بنویسید و درون شیشه ای تزیین شده بریزید. با هر کوپن باید یک آرزوی او را برآورده کنید.

پکیج هدیه آفرودیت ولنتاین

کادو ولنتاین

مهم ترین بخش روز ولنتاین کادو دادن است. همیشه نزدیک تاریخ روز ولنتاین از خودمان می پرسیم: کادو ولنتاین چی بخرم؟

خیلی از زوج ‌ها بی صبرانه منتظر فرا رسیدن این روز هستند تا بتوانند عشق و علاقه خود را با خرید یک کادوی کوچک هم که شده به طرف مقابل یادآور شوند. شاید برای شما هم یکی از چالش ‌های اساسی برای این روز، خرید کادوی مناسب باشد.

در واقع اگر کادوی مناسبی برای عشق خود بخرید، می ‌توانید یک روز بسیار زیبا را برای او بسازید. به یاد داشته باشید هر کادویی که می ‌خواهید هدیه دهید، بهتر است حتما آن را درون یک باکس هدیه زیبا قرار دهید و با استفاده از گلبرگ ‌های گل رز که سمبل عشق است آن را به زیبایی تزئین کنید و صد البته شکلات و خوراکی ‌های خوشمزه فراموش نشود که به عنوان یکی دیگر از نماد های این روز شناخته می ‌شوند.

اگر سال های زیادی است که با هم هستید انتخاب و خرید کادو ولنتاین برای شما مشکل تر خواهد بود. خرید کادو ولنتاین برای پسر مورد علاقه تان البته کمی سخت تر است چون لیست مواردی که آقایان به آن نیاز دارند کمتر هم هست. اگر سال اولی است که با هم ولنتاین را جشن می گیرید، احتمالا خرید هدیه های کلیشه ای و روتین ولنتاین مانند بادکنک های بزرگ قرمز قلبی یا خرس عروسکی و یا دسته گل رز قرمز برای شما شیرین و جذاب است. اما اگر قبلا این مدل کادو ها را به عشقتان هدیه داده اید باید به فکر ایده های خلاقانه تری باشید.

اگر به دنبال سورپرایز های جدید هستید، پک های هدیه آماده که مخصوص روز ولنتاین آماده می شوند و ترکیبی از هدیه های خاص و جدید است، برای سورپرایز کردن فرد مورد علاقه تان مناسب است. خوبی این پک های هدیه اولا این است که دغدغه شما برای خرید هدیه ولنتاین را از بین می برد و دوم اینکه در طراحی و انتخاب آیتم های این پک ها سعی شده تا علاوه بر رمانتیک بودن، همه سلیقه ها و علایق پوشش داده شود. پک های هدیه مخصوص ولنتاین را می توانید در مجموعه دورا گیفت مشاهده کنید.

پکیج هدیه ولنتاین آمور

بهترین کادو برای ولنتاین

یکی از چالش‌ های اساسی برای تمامی افرادی که در یک رابطه عاشقانه هستند، خرید کادو در روز ولنتاین است و حتی برخی از آن‌ ها از هفته‌ ها قبل به دنبال پیدا کردن یک کادوی خاص و به یاد ماندنی برای این روز هستند.

عشق خود را با کادو دادن در روز ولنتاین نشان دهید. شما می ‌توانید با خرید یک کادوی ارزشمند علاوه بر ابراز عشق و علاقه خود به طرف مقابلتان، یک روز خاطره انگیز برای یکدیگر بسازید. به همین علت در ادامه مطلب بهترین کادو برای ولنتاین و برخی ایده‌ های جذاب در این زمینه را بیان خواهیم کرد.

بهترین کادوی ولنتاین برای آقایان

خرید کادو برای آقایان همیشه کار بسیار سختی بوده است، مخصوصا اگر بخواهید کادوی ولنتاین خریداری کنید. معمولا اکثر کادو ها برای روز ولنتاین، قرمز رنگ و به همراه گل رز و یا یک عروسک خرسی می ‌باشد اما بهتر است از خریدن این نوع کادو ها برای آقایان پرهیز کنید. در ادامه برخی از کادو های مناسب برای آقایان را معرفی می ‌کنیم تا بتوانید این چالش بزرگ را حل کنید.

ست کیف پول و کمربند

ست کیف پول و کمربند می‌ تواند بهترین کادو برای ولنتاین باشد. معمولا تمامی آقایان شیک‌پوش علاقه بسیار زیادی به کیف‌ های چرمی دارند. پس اگر می‌ خواهید یکی از شیک‌ترین و لاکچری ‌ترین کادو های ممکن را با قیمت‌های مناسب خریداری کنید، بهتر است به سراغ این دو مورد بروید و یک ست بسیار شیک و زیبا را خریداری کنید.

کتاب

برای خرید کتاب باید خیلی مراقب باشید، آقایان برخلاف خانم‌ها، زیاد به کتاب‌ مخصوصا با ژانر رمانتیک علاقه ندارند. پس قبل از خرید این کادو، ابتدا ببینید که آیا طرف مقابل به کتاب علاقه دارد یا خیر و بعد از آن سعی کنید، کتابی با ژانر مناسب برایش خریداری کنید.

پکیج هدیه ولنتاین اِروس

عطر و ادکلن

در مورد کادو دادن عطر و ادکلن، یک ذهنیت اشتباه وجود دارد و برخی فکر می‌کنند که این هدایا می‌توانند باعث دوری و یا جدایی شوند. اما بهتر است بدانید که این موضوع اصلا درست نیست و در مقابل، خرید یک عطر خوش بو و خاطره انگیز می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در طرف مقابل شما داشته باشد تا هر وقت از آن استفاده کرد، به یاد شما بیافتد.

برای خرید کادو برای آقایان می‌توانید از ایده‌های زیر هم استفاده کنید:
 • ست خودکار و جا سوئیچی
 • عطر و ادکلن
 • ست فندک و جا سیگاری
 • پک کامل افتر شیو
 • پیراهن و یا تیشرت
 • ست پاپیون، کراوات و دکمه سر آستین
 • عینک آفتابی
 • ساعت

بهترین کادو برای ولنتاین برای خانم‌ها

خرید کادو برای دخترها خیلی سخت نیست و شما می‌توانید به راحتی و با اطلاع از سلیقه عشق خود، کادوی مناسب و خاطره‌انگیزی را برای او خریداری کنید. برای خرید یک هدیه مناسب برای خانم‌ها گزینه‌های بسیار زیادی دارید و می‌توانید از ایده‌های مختلفی نیز برای تهیه یک کادوی مناسب استفاده کنید. البته بهتر است از قبل با برخی از ایده‌ها و کادوهای مناسب برای این روز مهم آشنا باشید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

زیورآلات

یکی از کادوهایی که تمامی خانم‌ها آن را دوست دارند و می‌تواند تا ابد در ذهنشان باقی بماند، انواع زیورآلات و جواهرات است. اگر رابطه خیلی محکمی دارید، با هدیه دادن زیورآلاتی مانند گردنبندی با حروف اول اسم، انگشتر و … عشق و علاقه خود را به خوبی نمایش دهید. البته دقت داشته باشید که حتما نباید برای خرید این موارد هزینه زیادی کنید و می‌توانید زیورآلات نقره یا تیتانیم یا انواع سنگ قیمتی را خریداری کنید و مطمئن باشید که به همان اندازه تاثیرگذار خواهد بود و می‌تواند بهترین کادو برای ولنتاین باشد.

عطر و ادکلن زنانه

یکی دیگر از کادوهای بسیار عالی برای روز ولنتاین، عطر و ادکلن است. البته برای خرید این کادو، باید سلیقه طرف مقابلتان را حتما در نظر داشته باشید و با توجه به سلیقه و روحیات او کادو ولنتاین مناسبی را برای وی خریداری کنید. یک عطر خوش بو می‌تواند بهترین کادو برای ولنتاین باشد؛ سعی کنید عطر را درون یک باکس هدیه زیبا کادو دهید و آن را با استفاده از گل‌های رز به زیبایی تزئین کنید.

پک ‌های کادویی

یکی دیگر از انواع کادوها که امروزه خیلی مد شده، پک‌های کادویی می‌‎باشد. این پک‌ها همگی دارای باکس‌های بسیار زیبا هستند و محتوای آن‌ها هم شامل چند کادو و خوراکی‌های خوشمزه است که با استفاده از گل رز و ربان‌های قرمز رنگ به زیبایی طراحی شده است.

برای خرید کادو برای خانم ها می‌توانید از ایده‌های زیر هم استفاده کنید:

ایده‌های بسیار زیاد دیگری نیز برای خرید یک کادو مناسب برای دخترها وجود دارد. به طور مثال می‌توانید یک پک کامل لوازم آرایشی را به عنوان کادویی برای طرف مقابل بخرید. این نوع کادو، یکی از هدایای بسیار محبوب برای دخترها است. همچنین برای خاص‌تر شدن می‌توانید برای مثال چندین رژ لب با رنگ‌های مختلف بگیرید و مطمئن باشید که این تنوع رنگی جذابیت بیشتری ایجاد می‌کند. برای خرید کادو برای خانم ها می ‌توانید از ایده ‌های زیر هم استفاده کنید:

 • گل رز جاودان
 • جعبه موزیکال
 • انوع ساعت
 • انواع عینک
 • دسته گل‌های زیبا
 • لوازم آرایش
 • انواع عروسک مخصوصا عروسک خرسی!
 • ست کیف و کفش
 • لباس‌های ست
 • انواع لیوان و ماگ
 • شمع‌های قلبی
 • قاب عکس

به غیر از این موارد، می‌توانید پکیج‌ های هدیه هم خریداری کنید. این پکیج‌ ها کار شما را برای انتخاب کادو های مختلف و تزئین آن‌ها راحت می‌کند. پک ‌های هدیه دارای محتویات مختلفی هستند و می‌توانید انتخاب کنید که چه هدایایی داخل آن ‌ها قرار بگیرند. شما می‌توانید انواع این پک‌ها را در سایت ما مشاهده کنید تا برای روز ولنتاین یک کادوی جذاب و سوپرایز کننده به عشق خود هدیه دهید.

در کنار این کادوها نیز می‌توانید گل و یا شکلات‌های خوشمزه که نماد روز ولنتاین است نیز هدیه بدهید. البته برای آقایان نیز پک‌های کادویی بسیار جذابی وجود دارد که می ‌توانید این پک ‌ها را در سایت مجموعه دوراگیفت  ببینید و هدیه خاصی را در این روز به عشق خود هدیه بدهید.

با دورا گیفت، یک ولنتاین استثنایی بسازید

روز ولنتاین یک موقعیت عالی است تا بتوانید میزان علاقه خود را به یکدیگر نشان دهید. حتما سعی کنید در این روز یک کادوی مناسب خریداری کنید آن را همراه با گل رز و شکلات به عشق خود هدیه دهید. برای خرید کادوی ولنتاین، می‌ توانید به فروشگاه دورا گیفت مراجعه کنید و بهترین کادو را برای این روز تهیه کنید.

سخن پایانی

دقت داشته باشید که اگر می ‌خواهید برای  خانم ها کادویی بخرید، حتما از باکس‌ های زیبا برای آن استفاده کنید و همچنین در کنار کادو هدیه دادن گل رز را هم فراموش نکنید. گل رز یکی از سمبل ‌های روز ولنتاین است و می‌ تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی خانم ‌ها داشته باشد. برای آقایان هم بهتر است به جای کادوهای پر زرق و برق و ظریف، هدایای متناسب شخصیت غالب آن ‌ها بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد

فهرست