باشگاه مشتریان دوراگیفت

دوراگیفت در راستای ارائه خدمات بهتر و شایسته تر به مشتریان وفادار، تلاش کرده تا با راه اندازی سیستم باشگاه مشتریان امتیازاتی را برای عزیزانی که هدایای خود را از سایت تهیه میکنند به روش های مختلف در نظر بگیرد.

شما عزیزان با عضویت و خرید از وبسایت به باشگاه مشتریان دوراگیفت خواهید پیوست.

مزایای عضویت در باشگاه مشتریان دوراگیفت

حضور در باشگاه دوراگیفت مزایای زیر را برای شما خواهد داشت:

  • در هر بار خرید ۵ درصد از مبلغ سفارش ( بدون قید و شرط ) به اعتبار شما افزوده خواهد شد و برای خریدهای بعدی قابل استفاده می‌باشد.
  • در زمان‌های همراه با ترافیک سنگین کاری همانند شب یلدا و ولنتاین که سفارش ها از چندین روز قبل بسته می‌شوند اعضای باشگاه مشتریان کماکان قادر به ثبت سفارش خواهند بود.
  • برخی از کمپین‌هایی که اجرا می‌شوند و همراه با تخفیفات و پیشنهادات ویژه هستند مختص اعضای محترم باشگاه مشتریان خواهد بود.
  • برخی از محصولات دوراگیفت بصورت Limited Edition ارائه خواهند شد و افرادی که سابقه‌ی خرید از محصولات دوراگیفت را نداشته و عضو باشگاه نباشند امکان خرید چنین محصولاتی را نخواهند داشت.

در نهایت تلاش میکنیم تا در راستای حفظ کیفیت و سرویس دهی به مشتریان خدمات این بخش را نیز به مرور تکمیل کرده و خدمات شایسته تری را تقدیم شما عزیزان کنیم.

نحوه عضویت

برای عضویت در باشگاه مشتریان دوراگیفت نیاز به هیچ شرایط خاصی نیست.

شما برای عضویت در باشگاه کافیست از طریق لینک زیر :

حساب کاربری – باشگاه مشتریان

وارد حساب کاربری خود شده و یا یک حساب کاربری جدید بسازید.

بعد از ثبت نام و یا ورود به حساب کاربری و ثبت هر خرید 5% از خرید شما مستقیما به صورت اعتبار تقدیم خواهد شد و در نهایت در خرید های بعدی میتوانید از اعتبار حساب خود استفاده نمائید.

فهرست